אנחנו בHOOP מאמינים בחשיבות של הנגשת האתר ותכניו לכלל האוכלוסייה, ועושים את מירב המאמצים בכדי לאפשר לכם חוויית גלישה נוחה, יעילה ונעימה.

אתר HOOP דרושים מתייחס ברצינות לערכי השוויון והענקת הזדמנות שווה לכל גולש וכל אדם לגלוש באתר בצורה נוחה, יעילה וקלילה. על מנת לקיים את הגישה שלנו, התאמנו והנגשנו את האתר לפי תקן שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות. באמצעות טכנולוגיה וכלים מתקדמים יכולים כעת לאפשר לכל גישה מלאה ונינוחה לכל התכנים באתר.

איך ניתן להפעיל את תפריט ההנגשה?

בפינה השמאלית של האתר, בערך במרכז המסך שלכם, תוכלו למצוא את כפתור ההנגשה. כפתור זה מציע מגוון אפשרויות הנגשה שונות. לחצו על הכפתור לפתיחת אפשרויות ההנגשה ובחרו את אפשרות ההנגשה הרלוונטית עבורכם ואת ההגדרה הרלוונטית עבורכם. האתר ייטען באופן כמעט מיידי עם ההגדרות החדשות. לסגירת תפריט ההנגשה לחצו שוב על כפתור ההנגשה.

אפשרויות הנגשה שונות:

הגדלת טקסט – ניתן להגדיל/להקטין את הטקסט באתר כרצונכם.

גוונים וצבעים – ניתן לשנות את הצבעים והגוונים באתר, לשפר או להוריד את הניגודיות, לבצע ניגודיות הפוכה בלחיצת כפתור ועוד.

הדגשת קישורים – רוצים להדגיש את הקישורים באתר? לחצו על כפתור זה.

פונט קריא – שינוי הפונט באתר לפונט סטנדרטי, מודגש וגדול יותר לקריאה נוחה יותר.

איפוס – כפתור המאפס את ההגדרות ומאפשר לכם לבצע את ההתאמות הדרושות לכם מחדש.

הסדרי נגישות גם במשרדי החברה:

האני מאמין שלנו הוא הרבה מעבר למסכי המחשב. דאגנו להנגיש את המשרד שלנו וכל קומה בו לאנשים בעלי מוגבלויות עם אפשרויות גישה נוחות וללא מכשולים. כמו כן במקום תוכלו למצוא מקומות חניה לבעלי תו נכה. 

אנו מעוניינים להציע לכם את הטוב ביותר!

אם יש לכם שאלה, טענה או בקשה מיוחדת אנא צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות עמוד צור הקשר באתר. אנו נעשה כל שביכולתנו לשפר את הנגישות והנוחות שלכם באתר שלנו ובכלל. על אף המאמצים הרבים שאנו משקיעים בהנגשת האתר תמיד עשויים להיות פתחים לעמודים או שירותים שאינם מונגשים מספיק ולכן נשמח אם תאירו את ענינו בנושא.

שתף

דילוג לתוכן