תחומי עיסוק נוספים
צור את הקורות חיים שלך בחינם, עכשיו!
פשוט מאוד.
נרשמים > ממלאים את הפרטים > מפרסמים.

דרושים Business Processes

Business Processes Process Manager
9037
גוף הטמעת אסטרטגיית החטיבה הטכנולוגית, תר אחר מובילי הטמעה טכנולוגית עבור תצורות העבודה החדשניות בחטיבה ובבנק, המבוססות על תהליכים ושיטות עבודה אג’יליות. בשנים האחרונות מקדמת חטיבת הטכנולוגיה אסטרטגיית טרנספורמציה נרחבת...
תל אביב
משרה מלאה
Business ProcessesProcess Manager
פרטים נוספים:

גוף הטמעת אסטרטגיית החטיבה הטכנולוגית, תר אחר מובילי הטמעה טכנולוגית עבור תצורות העבודה החדשניות בחטיבה ובבנק, המבוססות על תהליכים ושיטות עבודה אג’יליות.
בשנים האחרונות מקדמת חטיבת הטכנולוגיה אסטרטגיית טרנספורמציה נרחבת בתשתיות הטכנולוגיות, בתהליכי העבודה ובתרבות ואנשים.
אנו מאמצים ומטמיעים טכנולוגיות חדשות, כלי פיתוח מתקדמים ויכולות אוטומציה המאיצים את תהליכי הפיתוח. בנוסף, אנו מובילים הטמעת ארכיטקטורה חדשה ומודרניזציה של מערכות הליבה, אשר בונות את תשתיות העתיד ומאפשרות גמישות ויכולות תקשורת עם העולם שבחוץ.

התפקיד הינו לקיחת חלק בהובלת השינוי והטרנספורמציה בחטיבת הטכנולוגיה.
ליווי ובקרת הצוותים והגופים השונים בחטיבה לטובת השגת יעדים ושיפור ביצועים, לרבות פיתוח מדדים והקמת דשבורדים.
ניתוח ושיפור תהליכים טכנולוגיים בגופים השונים, בדגש על אימוץ והטמעת כלים, אוטומציה, שיטות ותשתיות טכנולוגיות מתקדמות.
איתור צווארי בקבוק, חסמים, תהליכים בירוקרטיים ועבודה למול הגורמים הרלוונטיים לטובת פריצתם.
הטמעת מודל ניהולי ושגרות בגופים השונים לטובת שיפור תהליכי הבקרה וקבלת החלטות.

הגשת מועמדות

הגשת מועמדות עבור משרה זו

Maximum file size: 50 MB.

אין לך קורות חיים? צור אחד בחינם עכשיו!

Business Processes System Analyst
8063
המחלקה הינה “האוטוריטה” לפיתוח אפליקציות עם הפנים לבנקאי. אנחנו בימים אלה עוברים לעבוד בתצורה של טרייב Bankers interaction ולמודל עבודה אג’ילי. אנחנו אחראים להגדיר ולמממש את חזון הפלטפורמות של Banker...
תל אביב
משרה מלאה
Business ProcessesSystem Analyst
פרטים נוספים:

המחלקה הינה “האוטוריטה” לפיתוח אפליקציות עם הפנים לבנקאי. אנחנו בימים אלה עוברים לעבוד בתצורה של טרייב Bankers interaction ולמודל עבודה אג’ילי. אנחנו אחראים להגדיר ולמממש את חזון הפלטפורמות של Banker Interaction במערכות הבנקאיות השונות תוך אספקת חווית משתמש מיטבית ללקוחות הפנים שלנו – הבנקאים בכלל חטיבות הבנק. אנחנו מיצרים פלטפורמות לשיפור העצמה הדיגיטלית כמו למשל חתימה מרחוק. אנו בונים את היכולות של הבנק בתחום ה- multichannel על מנת לאפשר לטרייבים המוצריים של הבנק (טרייב אשראי, טרייב משכנתאות, bit ועוד) לפעול באופן עצמאי בכלל הערוצים הקיימים בבנק. אצלנו מונחים כמו kubernetes, microservices, Salesforce הם עניין שבשגרה והאחריות שלנו היא לספק פלטפורמות יציבות, מהימנות ובטוחות כאלה המאפשרות מעקב ובקרה אחר כלל המוצרים והשירותים שהבנק מציע. אז אם אתם מחפשים סביבה דינמית, מתפתחת, כזו שמחברת בין נקודות, ומייצרת חווית דיגיטציה מהסרטים- זה המקום בשבילכם.

אנחנו מחפשים מנתח/ת מערכות. במסגרת התפקיד מנתח/ת המערכות יילווה את המוביל הטכנולוגי וייתן מענה בשיח מול בעלי העניין העסקיים והטכנולוגיים כדי לזהות, לנתח ולתרגם דרישות עסקיות לפונקציונליות במערכת Salesforce וינהיג את העיצוב, הפיתוח וההטמעה של המערכת בארגון.
כמו כן, במסגרת התפקיד נדרש יהיה לייצר תכנון ואפיון אינטגרציות עם מגוון מוצרים ומערכות בבנק תוך כתיבת מסמכים מפורטים, הכוללים את הצרכים העסקיים, פירוט התהליכים, אובייקטים, נתונים וממשקים מולם תתבצע אינטגרציה.

 

הגשת מועמדות

הגשת מועמדות עבור משרה זו

Maximum file size: 50 MB.

אין לך קורות חיים? צור אחד בחינם עכשיו!

שתף

דילוג לתוכן